اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

کد امنیتی برای تغییر کد امنیتی روی تصویر کلیک کنید.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

جهت ارسال سئوال و پاسخ به سئوالات کاربران و استفاده از همه امکانات انجمن لطفا عضو شوید ( ایمیل تایید به ایمیل ثبت شده ارسال خواهد شد )

blank
متن جایگزین عکس چیست؟

متن جایگزین عکس چیست؟

متن جایگزین عکس

متن جایگزین عکس یا متن Alt در سایت وردپرسی اعمال می شود. تگ Alt توسط گوگل بررسی می شود تا مشاهده کند که تصاویر موجود در محتوای شما با محتوا مربوط هستند.

به هر حال این تگ یکی از مهم ترین کارهای است که در تولید محتوا می بایست آن را اعمال کنید و اگر تا کنون این کار را نکرده اید برگردید و انجامش دهید.

خوشبختانه با استفاده از وردپرس شما برای افزودن تگ Alt نیاز به کد نویسی ندارد. کافی است تصاویر مورد نظرتان را آپلود کنید و سپس با کلیک روی آن ها در کادر مربوط به متن جایگزین تصویر، عبارت مورد نظرتان را به عنوان تگ Alt بنویسید.

عموما بهتر است از کلمه کلیدی آن صفحه استفاده کنید.

البته باز هم بررسی کنید که آن کلمه کلیدی برای عکس مناسب است یا خیر و اگر مناسب بود از کلمه کلیدی خود به عنوان متن Alt تمام تصاویر همان صفحه استفاده کنید.

توجه داشته باشید که گوگل به هیچ عنوان اسپم را دوست ندارد و سعی نکنید محتوای نا مربوط را برای عکس اعمال کنید.

عنوان متنی تصویر

عنوان متنی تصویر در وردپرس برای اهداف سئو مورد استفاده قرار نمی گیرد چرا که توسط خزنده های گوگل بررسی نمی شود. در قسمت زیر مثالی در خصوص عنوان متنی تصویر آورده شده است.

با وجود اینکه عنوان متنی تصویر تاثیری در سئو ندارد اما راهنمای مناسبی برای کاربران محسوب می شود. این می تواند راه خوبی برای بهبودی CTA باشد.

بنابراین در حالی که عنوان متنی مناسبی در بهتر رتبه بندی شدن شما هستند چرا که می توانند به بهبود تجربه کاربر از سایت شما کمک شایانی کند. درست مانند Alt  افزودن عنوان متنی تصویر هم در وردپرس نیازمند کد نویسی نیست و به راحتی می توانید آن را برای هر تصویری اعمال نمایید.

کافی است پس از آپلود تصویر وارد کتابخانه خود شوید و آن را روی تصویر خود اعمال کنید.

blank

درباره محمد امینی

ارسال یک پاسخ